Ścianka SMART Prosta

Ścianki reklamowe Adwall SMART to profesjonalne i sprawdzone narzędzie, które skutecznie promuje firmę, produkt lub ideę.

Daje nieograniczone możliwości promocji w każdym miejscu i w każdej sytuacji. Ściany reklamowe to jedne z najefektowniejszych i największych przenośnych systemów wystawienniczych.

Samozatrzaskowa ścianka wystawiennicza AdWall Smart należy do segmentu Premium. Do stelaża wykonanego z lekkiego stopu aluminium montowane są panele graficzne. Wysokiej rozdzielczości druk, do 1440dpi, laminowany materiałem Deep Crystal chroni grafikę przed uszkodzeniami a porowata struktura rozprasza światło. Laminat Stoplight powoduje, że światło nie podświetla wydruku od tyłu. Oba laminaty nakładane są na gorąco. Walory idealnie dopasowanej grafiki podkreślają mocowane lampki halogenowe.

Ścianki reklamowe mogą być zaopatrzone w dwustronną grafikę co czyni ten produkt jeszcze bardziej uniwersalnym narzędziem promocji. Po złożeniu cała ścianka reklamowa i wszystkie jej elementy mieszczą się do praktycznego kufra, który nie tylko ułatwia transport, ale może również pełnić rolę trybunki. Ściana jest objęta 10-letnią gwarancją. W skład zestawu wchodzą:

  • aluminiowa konstrukcja,
  • listwy magnetyczne,
  • dwie lampki halogenowe,
  • kufer transportowy,
  • panele graficzne.
WYMIARY SYSTEMU 3×3
Szerokość: 290cm
Wysokość: 238cm
WYMIARY SYSTEMU 4×3
Szerokość: 378cm
Wysokość: 239cm
Materiały: profile aluminiowe, listwy magnetyczne, druk pigmentowy + laminat
zadruk jednostronny
3×3 3 993 zł
4×3 4 231 zł

do podanych cen należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23 %

Masz pytania? Napisz do nas!